ده‌سپێک l مقالات l هه‌واڵ l به‌یاننامه‌ و ڕاگه‌یاندن l سکرتێری گشتی l چاوپێکه‌وتن و وتووێژ l چاند و هونه‌ر l به‌رنامه‌ و په‌یڕه‌و l برنامه‌ و اساسنامه
کۆمیته‌کان
پیام تبریک به مناسبت سالروز تاسیس اتحادیه دمکراتیک کردستان - تنظیمات داخلی ـ کمیته 1 و 2 کرماشان
20 / 5 / 2011
در شرایط و زمانی به استقبال سالیاد مبارک و میمون تاسیس اتحادیه دمکراتیک می رویم که شاهد بزرگترین دگرگونی در سیستمهای دیکتاتور در خاورمیانه هستیم. انقلاب مصر و تونس و ادامه خیزشهای بزرگ با هیبتی که در لیبی و یمن و سوریه و بحرین شاهد آن هستیم، عزممان را جزم و بیش از هر زمان دیگر راسختر نموده است تا کم و کیف اینگونه پدیده ها را بیشتر مورد ارزیابی قرار دهیم و نقاط ضعف و قوت آن را با توجه به تعمیم آن به کردستان کالبدشکافی و عصاره آن را در مبارزات مسالمت آمیز کُرد مورد توجه و پیروی قرار دهیم.
این سالهای که گذشت به ما می گوید عصر 20 عصر و زمانِ مبارزان جوان و جوانان روشنفکر و دمکراتیک خواهد بود و عصر آنهایی خواهد بود که با اراده ای متین و فولادین در مسیر آزادی و دمکراسی با صلابتی بیشتر از گذشته قدم بر خواهند داشت که بر خواهیم داشت تا دنیای بهتر که در آن همگان سهیم باشند و از آنِ همه باشد بنا نمایم.
در چنین سالیاد خجسته ای از صمیم دلهامان که آکنده از بوی خوش بهار است همه جوانان دمکرات و آزاده را به مبارزه ای به دور از خشونت و جنگ و ترور فرا می خوانیم که در صف های برادری و تسامح، پرچم با هم بودن را بالا ببریم.
این روز مبارک را به خود و همه هم سنگران و دوستانمان تبریک گفته و آرزوی ما پیروزی و سرفرازی همگان است.

تنظیمات داخلی ـ کمیته 1 و 2 کرماشان
30/02/1390